پرونده های تخلفات بهداشتی در فارس در حال رسیدگی است

غلامرضا سالاری در مورد تخلفات بهداشتی در فارس اظهار داشت: بیشتر این موارد مربوط به عدم رعایت اصول بهداشتی توسط اصناف است. با توجه به حساسیت موضوع و ارتباط مستقیمی که این حوزه با سلامت شهروندان دارد، پرونده ها بدون هیچ گونه چشم پوشی رسیدگی و قانون شکنان راعمال قانون شده اند.

به گزارش چاپارنیوز، به نقل از تعزیرات فارس، سالاری همچنین برای متخلفان این پرونده ها جریمه ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی اعلام کرد و افزود: از آنجا که معتقدیم بهترین و موثرترین نظارت نظارت مردمی است، از شهروندان می خواهیم که اگر شکایتی در زمینه بهداشت و درمان دارند موضوع را به دانشگاه علوم پزشکی گزارش دهند تا بازرسان دانشگاه بتوانند موضوع را بررسی کنند و در صورت تخلف، متخلفان مجازات شوند.

سالاری با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی استان با همکاری شبکه های بهداشت در سراسر استان برای انجام گشت های نظارتی برای تخلفات بهداشتی در فارس اقدام می کند، گفت: طبق قانون نظارت در زمینه بهداشت، دارو و درمان به عهده دانشگاه های علوم پزشکی است و یکی از مهمترین نگرانی های ما پیروی از اقدامات بهداشتی توسط اصناف، به ویژه در زمانی که با اپیدمی کرونا روبرو هستیم، بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.