پیشنهاد یوونتوس برای امضای قرارداد با ام باپه

0 13

به گزارش چاپار نیوز، به ادعای میرر باشگاه یوونتوس بیان کرده است که می خواهد ۳۷۹ میلیون یورو به منظور امضای قرارداد با امباپه مهاجم فرانسوی پرداخت کند و ستاره پرتغالی را هم به پاری سن ژرمن بدهد.

به نقل از آس، یوونتوس در برنامه های جدید خود می خواهد تا در نقل و انتقالات جدیدش یک شوک ایجاد کند. میرر گفته است که بانوی پیر می خواهد تا ۳۹۷ میلیون یورو (۴۰۰میلیون پوند) برای امضای قرارداد با کیلیان امباپه بپردازد و کریستیانو رونالدو را به پاریسن ژرمن بفرستد.

در ایتالیا هم توتو اسپورت ادعا کرده است که یوونتوس می خواهد با امضای این قرارداد رکورد گرانترین جا به جایی را برای خود فراهم کند.

در حال حاضر این رکورد در اختیار نیمار با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو است. قرارداد امباپه هنوز تا ژوئن ۲۰۰۲ با پاری‌سن ژرمن اعتبار دارد و قرار است در تابستان تکلیف جا به جایی وی مشخص شود.

میرر گفته است که انتقال رونالدو بخشی از این توافق و امضای قرارداد با امباپه است. کریستیانو رونالدو قبل از این با PSG گفت و گوهایی داشته است و یک روزنامه انگلیسی مدعی شده است که خورخه مندس (مدیر برنامه رونالدو) مذاکراتش را با باشگاه فرانسوی هنوز ادامه می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.