کیفیت هوای پایتخت برای پنجمین روز متوالی در محدوده ناسالم قرار دارد

به گزارش چاپارنیوز ، طبق پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوا ، صبح امروز (۲۱ دی) کیفیت هوای در اکثر مناطق شلوغ پایتخت در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس است، که بیشتر به دلیل افزایش ترافیک وسایل نقلیه، عدم ورزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ها در آخرین ساعات است.

در طول روز ، به دلیل وارونگی و سکون جو ، شرایط مناسبی برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد ، بنابراین کیفیت هوای در مناطق پرتردد پایتخت در وضعیت نامطلوبی باقی می ماند.

با ادامه این شرایط آب و هوایی تا پایان وقت پیش بینی می شود که با افزایش ترافیک عصر ، غلظت ذرات معلق افزایش یافته و در بیشتر مناطق پایتخت ، کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

فردا صبح (۲۲ دی ماه) با شروع تردد، انتظار می رود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق به دلیل نبود وزش باد مؤثر در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

ادامه ثبات جوی همراه با پدیده معکوس در طول روز باعث تجمع آلاینده ها می شود. این شرایط جوی تا ساعات آخر فردا (۲۲ دیماه) ادامه خواهد داشت و در نتیجه کیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می شود.

به گزارش چاپارنیوز ، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته “ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون” با متوسط ​​۱۵۲ “” بوده و هوای پایتخت برای همه گروه ها در شرایط ناسالم است . آلاینده شاخص فعلی “ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون” با متوسط ​​۱۵۰ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.