کشف بیش از ۲ تن مواد افیونی در زاهدان توسط پلیس مواد مخدر

به گزارش چاپارنیوز سردار احمد طاهری در رابطه با کشف مواد افیونی در زاهدان عنوان کرد: شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های نیکشهر، ایرانشهر و خاش با پشتیبانی اطلاعاتی و انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه،اعضای یک باند قاچاق را که در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در استان بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

او ادامه داد: در این عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، اعضای این باند را که به وسیله ۳ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت نیسان در یکی از محورهای جنوبی استان در حال انتقال مقادیری مواد افیونی بودند، مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان هنگام کشف مواد افیونی در زاهدان اظهار کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس، با تیراندازی به سمت مأموران به سرعت از محل متواری شدند.

او گفت: در این عملیات مقتدرانه، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در عکس العملی سریع با رعایت قانون به کارگیری سلاح با تعقیب و گریز خودروی قاچاقچیان را زمین گیر و ضمن دستگیری ۶ سوداگر مرگ و توقیف ۴ دستگاه خودرو، در بازرسی از خودروها و مخفیگاه آنان یک تن و۹۷۴ کیلو و ۴۲۲ گرم تریاک و ۱۶۴ کیلو و ۳۸۵ گرم حشیش کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه در این عملیات ، یک قبضه سلاح کلاش و۳۰ تیر جنگی کشف شد،یادآوری  کرد: در مجموع از اعضای این باند قاچاق مواد مخدر ۲ تن و ۱۳۸ کیلو و ۸۰۷گرم تریاک و حشیش کشف که افراد دستگیر شده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.