وزنه‌بردار پارالمپیکی: تلاشم کسب مدال طلای پارالمپیک و رکوردشکنی است

روح الله رستمی در گفت وگویی، درباره وضعیت خود برای حضور در بازی های پارالمپیک توکیو،و رکوردشکنی در المپیک اظهار داشت: در حال حاضر شرایط آمادگی خوبی دارم، البته با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک، امکانات و تجهیزات خوبی در اردوی لاهیجان برای وزنه برداران فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی اظهار داشت: اردوی لاهیجان تجربه بسیار خوبی برای وزنه برداران بود تا با توجه به گرما و شرجی بودن هوا خود را با شرایط جوی توکیو سازگار کنند، بنابراین در این اردو علاوه بر آمادگی جسمی و فنی، سعی کردیم طبق شرایط جوی خود را برای مسابقات المپیک توکیو آماده کنیم.

رستمی اظهار داشت: در آخرین رکوردی که در اردوی لاهیجان داشتم موفق شدم رکورد خود را نسبت به مسابقات جام جهانی تایلند یک کیلو ارتقاء دهم، به طوری که در تایلند رکوردی که در دسته ۸۰ کیلوگرم ثبت کردم ۲۴۱ کیلوگرم بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا وی تا زمان اعزام به توکیو تمرینات خود را در اردوی لاهیجان ادامه می دهد، افزود: این اردو پنجشنبه ۳۱ تیر به پایان می رسد و آخرین اردوی خود را که به اعزام متصل است، به احتمال زیاد از شنبه دوم مرداد در سالن وزنه برداری فدراسیون ادامه خواهیم داد.

این وزنه بردار پارالمپیک در پایان گفت: سعی دارم در توکیو علاوه بر کسب مدال طلا در دسته ۸۰ کیلوگرم در صورت فراهم بودن شرایط، رکوردشکنی نیز داشته باشم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.