بحران کرونا در تیم الهلال ؛ ۹ بازیکن کرونایی شدند

0 11

خبرگزاری سعودی اسپورت از بحران کرونا در تیم الهلال خبر داد. به گزارش این خبرگزاری این باشگاه پیش از دیدار برگشت در برابر پاختاکور اعلام کرد که ۹ بازیکن این تیم به ویروس کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند.

با وجود سختگیری تیم‌های اروپایی برای پیشگیری از ابتلای بازیکنان و هواداران، باشگاه الهلال که در اردوی قطر در شرایط سختی به سر می‌برد، اعلام کرد آزمایش‌های پزشکی نشان دهنده ابتلای ۱۰ نفر از بازیکنان این تیم به ویروس کروناست.

براساس اعلام باشگاه الهلال ۹ بازیکن به نام‌های عبدالله الجدعانی، یاسر الشهرانی، نواف الغامدی، محمد البریک، سلمان الفرج، نواف العابد، صالح الشهری، حمد العبدان و محمد الواکد و همچنین سعود کریری مدیر ورزشی به کرونا مبتلا شده‌اند.

بعد از شیوع کرونا در تیم الهلال روزنامه الریاضیه عربستان اعلام کرد عبدالله البیشی و ترکی المطیری، دو بازیکن تیم جوانان، به اردوی تیم بزرگسالان دعوت شده‌اند تا این تیم سعودی در دیدار برگشت برابر پاختاکور با کمبود بازیکن روبرو نشود.

علاوه بر این به علت ابتلای دو دروازه بان ذخیره الهلال به ویروس کرونا، این باشگاه عبدلله البیشی سنگربان تیم جوانان را به اردوی قطر دعوت کرده است.

با اینکه چند بازیکن الهلال در دیدار این تیم با پاختاکور به دلیل ابتلا به کرونا غایب بودند اما این تیم به پیروزی دست یافت و با ۹ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت. بنابراین صعور الهلال به دور بعد قطعی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.