چند تست روانشناسی تصویری جالب که از نتیجه متعجب می شوید!

تست های روانشناسی تصویری یکی از استانداردترین روش ها برای سنجش حس و حال شماست. در ادامه چند مورد از این تست ها را آورده ایم تا حس و هوش خود را محک بزنید.

تست روانشناسی شخصیت تصویری

سوال: در تصویر زیر چه حیوانی را اول می بینید؟

تست روانشناسی تصویری

 

جواب: اگر اولین تصویری که دیدید، تصویر یک اردک است، از نظر روانشناسی شما یک شخصیت احساساتی دارید. عاطفی و مهربان هستید و نیم کره سمت راست مغزتان فعال تر از نیم کره سمت چپ است.

اگر اولین تصویری که در این تست روانشناسی ، تصویر یک خرگوش بوده است، یعنی شما یک آدم منطقی تر هستید و تصمیمات خود را بر پایه منطق می گیرید. در واقع نیم کره سمت چپ مغزتان فعال تر است که از نشانه های انسان های مصمم و جدی است.

اگر همزمان خرگوش و اردک را با هم دیدید، یعنی شخصیت خلاقی دارید و به راحتی متوجه نکات ریز می شوید. قوه تخیل شما قوی است و می توانید در کسب و کارتان از آن استفاده کنید.

تست روانشناسی اهمیت به ارزش ها

سوال: اولین چیزی که در تصویر زیر می بینید، چیست؟

روانشناسی

جواب: اگر در تصویر نهنگ می بینید، مهم ترین چیزهای زندگی شما بینش، عقل، لذت، رضایت و کنجکاوی هستند.

اگر مرد اسکی باز می بینید، به آرامش و استراحت نیاز دارید و یک روز مرخصی از کار می تواند برای شما مفید باشد. دیدن مرد اسکی باز در این تست روانشناسی تصویری نشان می دهد شما فردی مهربان و دوست داشتنی هستید.

تست طرز تفکر

سوال: در این عکس چه چیزی می بینید؟

آزمون روانشناسی
جواب: اگر اولین چیزی که در این تست روانشناسی تصویری دیدید یک جمجمه بود، شما فردی سرکش، آزاداندیش، پر شور و قوی هستید.
اگر تصویر یک زن جلوی میز آرایش را دیدید که در حال نگاه کردن به خود است، شما فردی مغرور هستید اما تفکری رمانتیک دارید. خیال پرداز هستید و اعتماد به نفس پایینی دارید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.