پیشکسوت تیم فوتبال استقلال:‌ با بهترین مربی هم استقلال نمی تواند نتیجه بگیرد

سعید مراغه چیان پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگویی، در مورد انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم آبی پایتخت اظهار داشت: استقلال در این مدت چندین مربی را تغییر داده و همین امر باعث شده تا این باشگاه هزینه زیادی پرداخت کند. فکر می کنم حدود ۴۰ میلیارد تومان برای مربی هزینه کردیم. این باشگاه در حال حاضر ورشکسته است. از نظر مدیریت بسیار عقب هستیم. مدیران ناکارآمدی داشتیم که باعث شدند استقلال به وضعیت بدی بیفتد. فکر می کنم هر مربی ای که به استقلال بیاید نمی تواند تیم را ایده آل کند، اما کاش فرهاد مجیدی می توانست در استقلال خوب عمل کند. همه ما استقلالی هستیم و دوست داریم تیم بعد از چندین سال به یک قهرمانی برسد. استقلال ۵ سال است که نمی تواند نتیجه لازم را کسب کند و هر ساله ضربه سختی به آن وارد می شود.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: تیم از نظر روحی ضعیف است. اگر اکنون بهترین مربی را بیاورید، استقلال نمی تواند نتیجه بگیرد اما امیدوارم استقلال با فرهاد مجیدی نتیجه بگیرد. در حال حاضر بازیکنان کمی در خط دفاعی و هافبک داریم. آنها واقعاً استقلال را از بین بردند و آن را به بیراهه بردند. فکر می کنم این باشگاه ۱۰۰ میلیارد بدهی دارد. پول در این باشگاه به راحتی هدر رفته است. با این شرایط فکر می کنم شرایط برای مجیدی سخت است تا بتواند نتیجه را برای آبی ها تغییر دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که مجیدی اولین کاری که باید در تیم استقلال انجام دهد چیست؟ وی گفت: استقلال از نظر مالی بد است و بازیکنان مطالبات خود را دریافت نکرده اند. حرفه این بازیکنان فوتبال است و از این طریق درآمد کسب می کنند. به نظر من مجیدی باید در این زمینه صحبت های لازم را با باشگاه داشته باشد. من مجیدی را دوست دارم و دوست دارم او در کارش موفق شود، اما کار بسیار سختی است. من قبلاً به آقای فکری گفته بودم. تیم ما در زمینه بازی سازی مشکلی دارد و این مشکلی است که باید حل شود.

وی در پایان گفت: این هواداران استقلال را دوست دارند و دوست ندارند از حریف عقب بیفتند. تغییرات در استقلال از زمان شفر آغاز شده است و این نشان می دهد که ما مدیران بی کفایتی داشته ایم. اگر ثبات در باشگاه را در نظر می گرفتیم این اتفاق نمی افتاد. امیدوارم شرایطی در باشگاه ایجاد شود که دیگر شاهد بی ثباتی و تغییر در باشگاه نباشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.