اظهارات محسن خلیلی بعد از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان

پیشکسوت تیم فوتبال سرخ پوشان درخصوص پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان گفت: «این تیم در یک بازی یک طرفه برابر صنعت نفت آبادان پیروز شد.»

محسن خلیلی، درباره پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: «پرسپولیس در بازی یک طرفه‌ و مسلط بر حریف به پیروزی رسید و سه امتیاز با ارزش را کسب کرد. صنعت نفت در این بازی کاملا بی‌برنامه بازی می‌کرد و سعی داشت روی ارسال‌های بلند و بازی مستقیم به موقعیت گل دست پیدا کند اما مدافعان پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند و اجازه ندادند فرصت زیادی روی دروازه پرسپولیس خلق شود.»

وی ادامه داد: «پرسپولیس سعی داشت با فشار از جناحین به ویژه از طرف چپ دروازه صنعت نفت را با خطر روبرو کند که در این امر هم موفق بود؛ چرا که روی اشتباه مدافع حریف سمت چپ یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام شد از همین طریق هم به گل رسید.»

خلیلی در ادامه افزود: «همیشه اکثر تیم‌های مقابل پرسپولیس، یک بازی بسته از خود ارائه می‌دهند. پرسپولیس هم به این نوع بازی کردن عادت دارد. با این حال من فکر می‌کنم پرسپولیس موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آورد و حریف هم حرفی برای گفتن نداشت.»

کنار گذاشتن امید علیشاه یک مشکل درون خانوادگی است

او در پاسخ به این سوال که آیا پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت ناشی از عملکرد بهتر این تیم نسبت به دیدار برابر سایپا بود؟ گفت: «من هم فکر می‌کنم پرسپولیس بازی بهتری نسبت به بازی قبلی به نمایش گذاشت اما نباید فراموش کنیم عملکرد ضعیف صنعت نفت آبادان کمک زیادی کرد تا پرسپولیس بتواند برنامه‌های خود را پیاده کند و عملکرد بهتری به نمایش بگذارد. قدرت خط میانی پرسپولیس باعث شده بود که هافبک‌های صنعت نفت نتوانند بازی سازی کنند و بخاطر همین وقتی توپی در خط دفاع به دست می‌آوردند، نمی‌توانستند آن را به موقعیت گل تبدیل کنند. پرسپولیس در این بازی کارهای ترکیبی را راحت تر انجام داد و آن هم به علت کیفیت زمین چمن ورزشگاه آزادی بود.»

خلیلی در ادامه درباره دلیل پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت توضیح داد: «در بازی برابر صنعت نفت تیم در تمامی نقاط عملکرد خوبی داشت. وحید امیری هم در خط حمله تلاش زیادی کرد تا به گل برسد. البته امیری به طورکلی یک هافبک نفوذی است اما در این بازی نقش مهاجم را بازی می‌کرد. مهدی عبدی که به عنوان مهاجم هدف بازی می‌کرد باید بیشتر از این‌ها از فرصت استفاده کند تا خودش را نشان دهد؛ چرا که شاید دیگر به این سادگی‌ها فرصت خوبی مثل الان به دست نیاورد که در ترکیب اصلی تیم به میدان برود.»

وی در پایان درباره کنار گذاشتن امید عالیشاه از لیست پرسپولیس هم خاطرنشان کرد: «من فکر می‌کنم یک مشکل درون خانوادگی پیش آمده و درون خانواده پرسپولیس هم باید این موضوع حل بشود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.