شکست طلسم ۱۰ ساله سیمئونه با پیروزی اتلتیکو مادرید برابر بارسلونا

تیم میزبان ۱۰ سال بود که موفق به شکست بارسلونا در لالیگا نشده بود و به لطف گل کاراسکو روی اشتباه عجیب تراشتگن، به این طلسم خاتمه داد. همچنین پیروزی اتلتیکو مادرید برابر بارسلونا نخستین برد سیمئونه در لالیگا مقابل این تیم بود.

به گزارش چاپار، بارسلونا در دیداری خارج از خانه مقابل اتلتیکو مادرید با نتیجه ۱-۰ شکست خورد. در این دیدار شاگردان رونالد کومان نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند و در نهایت این اتلتیکو بود که از اشتباه مارک آندره تراشتگن استفاده کرد و به سه امتیاز بازی دست یافت.

تک گل اتلتیکو را یانیک کاراسکو روی خروج اشتباه و عجیب ترشتگن به ثمر رساند. این نخستین پیروزی سیمئونه در لالیگا مقابل بارسلونا بود که طلسم طولانی مدت این مربی را شکست.

مسی در این بازی صاحب چند فرصت داشت که همه را از دست داد. به این ترتیب رونالد کومان یک بازی بزرگ دیگر را هم بعد از شکست در ال کلاسیکو با باخت پشت سر گذاشت.

تیم میزبان ۱۰ سال بود که موفق به شکست بارسلونا در لالیگا نشده بود و به لطف گل کاراسکو روی اشتباه عجیب تراشتگن، به این طلسم خاتمه داد. این همچنین نخستین برد سیمئونه در لالیگا مقابل بارسلونا بود.

علاوه بر پیروزی اتلتیکو مادرید برابر بارسلونا مصدومیت شدید پیکه هم خبر بد دیگر این بازی برای بارسایی ها بود.

جزئیات بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا را از اینجا بخوانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.