پیام اسکوچیچ : به تیم اعتماد کامل دارم و برای تحقق انتظارات مردم خواهیم جنگید

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، به نقل از فدراسیون ورزشی فوتبال، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیام خود خطاب به مردم ایران گفت: ما کاملاً به انتظارات تمام مردم آگاه هستیم و برای تحقق آن خواهیم جنگید.

متن کامل پیام اسکوچیچ :

قبل از هر چیز، در این اردو مهم‌ترین موضوع برای من و کادر فنی انتقال انرژی مثبت و روحیه تازه به بازیکنان و همچنین معرفی خواسته‌ها و انتظارات جدیدی است که از آن‌ها داریم. ما قویاً معتقدیم که این تیم ظرفیت‌های زیادی دارد. در عین حال پتانسیل‌هایی باید از حالت بالقوه به حالت بالفعل تبدیل کنیم.

اسکوچیچ همچنین در ادامه گفت: متاسفانه در این اردو نتوانستیم بعضی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت در اختیار داشته باشیم، اما این مسائل در فوتبال اجتناب‌ناپذیرند. ویروس کرونا شرایطی را به وجود آورده و جابه‌جایی و سفر را برای ما سخت کرده است. با این حال، ما در تیم ملی برای برگزاری هرچه بهتر اردو از تمام وجودمان مایه می‌گذاریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نهایت تاکید کرد: همانطور که گفتم، من به تیم ملی ایران ایمان کامل دارم. به همین خاطر نیت ما این است که تمام تلاش خود را برای انجام مسئولیتی که داریم به کار ببندیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.