مشکلات پیش روی پرسپولیس برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی

به گزارش چاپار نیوز، باشگاه پرسپولیس پس از تسویه حساب با برانکو ایوانکوویچ، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود به مشکل دیگری برخورده است.

باشگاه پرسپولیس طی ماه های اخیر و در چندین مرحله بخش زیادی از مطالبات یک میلیون و ۱۵۰ هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ را پرداخت نموده و هم اکنون در آستانه تسویه حساب با این مربی کروات می باشد.

پرسپولیسی ها در روز چهارشنبه هفته گذشته ۸۰ هزار یورو به حساب برانکو واریز کردند. بدین ترتیب مبلغی در حدود ۴۰ هزار یورو از مطالبات این مربی باقی ماند. به همین علات هم سرخپوشان با ارسال نامه‌ای به وکیل برانکو ایوانکوویچ، درخواست کردند تا مابقی مطالبات این مربی به باشگاه اعلام شود تا ضمن تسویه حساب کامل با برانکو، سریعاً در نامه‌ای به فیفا خواستار باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی خود باشند. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها برای این کار علاوه بر تسویه حساب با برانکو، با مشکل دیگری رو به رو هستند.

باشگاه پرسپولیس به دلیل تاخیراتی که در پرداخت مطالبات برانکو داشته است، باید مبلغی در حدود ۶۰ هزار فرانک سوئیس، معادل با یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان به جهت هزینه دادرسی و تاخیر در پرداخت هایش به فیفا پرداخت نماید. پرسپولیس برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش باید ابتدا این هزینه را پرداخت نماید.

در حال حاضر باشگاه پرسپولیس امیدوار است تا بتواند با نامه‌نگاری با فدراسیون فوتبال، مبلغ ۶۰ هزار فرانک سوئیس را از محل مطالبات فدراسیون فوتبال در فیفا پرداخت کرده و مبلغ ریالی این پول را به حساب فدراسیون فوتبال در داخل کشور واریز کند تا با مشکل انتقال پول به حساب فیفا مواجه نشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.