روزنامه قطری: تقابل بهترین خط دفاعی (السد) با بهترین خط حمله (پرسپولیس)

0 21
به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس ایران در آخرین بازی اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل شارجه امارات به برتری سه بر صفر رسید تا با ۱۰ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه سوم به مرحله یک هشتم نهایی برود. به همین دلیل در یکی از مهمترین مسابقات یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و السد رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
الوطن، یک روزنامه قطری، به تحلیل این دیدار ورزشی پرداخت و نوشت: السد با هدایت ژاوی تمرینات خود را برای رویارویی با پرسپولیس آغاز کرده است. ژاوی در تمرین اخیر نقاط قوت و ضعف پرسپولیس را با مشاهده فیلم بازی های این تیم برای شاگردانش شرح  داد. او به بازیکنانش تاکید کرده که پرسپولیس تیم بسیار قدرتمندی است و توانست در یکی از سخت ترین گروه ها به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند.

روزنامه قطری در ادامه درباره حریف ایرانی تبار چنین نوشت: آمار نشان می دهد که پرسپولیس خط حمله خوبی دارد و توانسته ۸ گل به ثمر رساند اما نقطه قوت تیم خط دفاعی است که تنها ۵ گل دریافت کرده است و به این ترتیب نقطه قوت تیم خط دفاعی است اما نقطه قوت السد خط حمله است که توانسته ۱۴ گل به ثمر رساند و به این ترتیب این دیدار پرسپولیس و الاسد تقابل بهترین خط دفاعی با بهترین خط حمله است. ژاوی برای پیروزی در این دیدار حساب ویژه ای روی مثلث خطرناک تیمش یعنی بغداد بونجاح، اکرم عفیف و کاسورلا باز کرده و باید دید که این سه بازیکن برابر خط دفاعی خوب پرسپولیس چه عملکردی خواهند داشت.

دیدار پرسپولیس با شاگردان ژاوی هرناندز از ساعت ۱۷:۱۰ یکشنبه ۶ مهر در ورزشگاه بنیاد قطر برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.