هزینه ۷۰۰۰ دلاری استقلال برای دریافت مشروح پرونده استراماچونی

باشگاه استقلال برای جزئیات رای پرونده استراماچونی باید ۷۰۰۰ دلار هزینه کند تا مشروح رای برای این باشگاه ارسال شود.

به گزارش چاپار، فدراسیون جهانی فوتبال، با ارسال ایمیلی به باشگاه استقلال، حکم نهایی پرونده آندره‌آ استراماچونی را صادر کرد. در این حکم‌ باشگاه استقلال به پرداخت یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورو محکوم شده است. این در حالی است که مدیران استقلال قصد دارند حکم پرونده را به دادگاه CAS ببرند و در تلاش اند تا مبلغ مطالبات مذکور را به کمترین حد ممکن برسانند.

قبل از اینکه باشگاه استقلال پرونده استراماچونی را به دادگاه CAS ببرد، باید مشروح این پرونده را که آن را گرنز رای عنوان می‌کنند، دریافت کند و  به این منظور حدود ۷۰۰۰ دلار باید بپردازند. از طرفی باشگاه استقلال برای پرداخت این پول فقط ۱۰ روز فرصت دارد تا علاوه بر دریافت مشروح رای پرونده استراماچونی، فرصت بیشتری برای بررسی این پرونده و پرداخت مطالبات مربی ایتالیایی سابق خود داشته باشد.

به گفته باشگاه استقلال رای پرونده استراماچونی قابل بازگشت است و این باشگاه با تنظیم لایحه‌ای مستدل با پیوست مدارک موجود و متقن و ارسال آن‌ها به دادگاه عالی ورزش از حق باشگاه دفاع خواهد کرد تا بتواند رای را شکسته و مبلغ مورد نظر را کاهش دهد. البته لازم به ذکر است که تیم حقوقی پرونده باید منتظر گرنز رای آن باشد تا مشخص شود چه تصمیمی برای این پرونده موثرتر واقع خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.