پرسپولیس در قطر ماندنی شد / خشم هواداران السد به خاطر شکست

0 36

تیم فوتبال پرسپولیس در برابر السد به پیروزی رسید و بدین ترتیب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کرد. این بازی که روز گذشته ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه اجوکیشین سیتی به مصاف السد قطر رفت، با گل عیسی آل کثیر به سود پرسپولیس به پایان رسید. پرسپولیس با این برد به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره راه پیدا کرد.

تک گل عیسی آل کثیر باز هم باعث صعود پرسپولیس شد و باخت تیم فوتبال السد را در پی داشت.

با بردی که پرسپولیس به دست آورد، به جمع چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی آسیا پیوست و امروز ساعت ۱۱ صبح قرعه کشی انجام می شود و مشخص می شود که پرسپولیس باید با چه تیمی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

خشم هواداران السد به خاطر شکست در برابر پرسپولیس

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از الرای هواداران السد از شکست در برابر سرخ پوشان بسیار خشمگین و ناراحت هستند و به تیم ژاوی حمله کرده اند. با باختی که تیم فوتبال قطری در برابر پرسپولیس داشت، این تیم که تنها تیم قطری باقی مانده در لیگ قهرمانان آسیا بود حذف شد و این کشور که میزبان است، دیگر نماینده ای در این لیگ ندارد.

پس از بازی، هواداران السد در صفحات مجازی به شدت از عملکرد این تیم انتقاد کردند. هواداران تصور می کردند که بعد از مدت ها قطر می تواند در لیگ قهرمانان بازی کند اما باز هم سناریوی تکراری باخت السد در برابر پرسپولیس تکرار شد. هواداران به انتقاد از ژاوی و بازیکنان پرداختند و گفتند السد همه چیز را در اختیار داشت و مجموعه کاملی از بازیکنان داخلی و خارجی بزرگ بود اما خیلی زود همه چیز نابود شد.

هواداران السد بازیکنان را مسئول شکست می دانند و گفتند مانند حریف روحیه تلاش و جنگندگی نداشتند. ژاوی هم مسئول این نوسان در تیم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.