پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به اهانت اخیر نشریه فرانسوی

0 16

پاسخ کوبنده رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای به نشریه فرانسوی در پی اهانت و توهین اخیر آن ها به ساحت والا مقام و نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم خبرساز شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی ابلاغ پیامی، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت والا مقام پیامبر اعظم را محکوم کردند و با اشاره به سیاست‌های ضداسلامی صهیونیست‌ها و دولت‌های استکباری و همچنین اهداف شوم آن ها برای دور کردن ذهن ملت‌ها از نقشه‌های پلید برای غرب آسیا، تأکید کردند: ملت‌های مسلمان ضمن حفظ هوشیاری هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، متن پاسخ رهبر انقلاب اسلامی در راستای اهانت اخیر نشریه فرانسوی مطابق زیر است:

بسمه‌تعالی

گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریه‌ی فرانسوی در اهانت به چهره‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ مسلمانان را آشکار ساخت.

بهانه‌ آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است. سیاست های عمیقاً ضدّ اسلامی صهیونیست‌ها و دولت های استکباری عامل این‌گونه حرکت های دشمنانه است که هر چند یک بار بُروز می‌یابد.

این حرکت در این برهه‌ی زمانی نیز می‌تواند به انگیزه‌ منصرف کردن ذهن ملّت ها و دولت های غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّت های مسلمان به ویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

والله غالب علی امره

سیّدعلی خامنه‌ای ۹۹/۶/۱۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.