وضعیت قرمز کرونا ویروس در مازندران / آمار افراد مشکوک به کرونا

0 18

به گزارش چاپار نیوز، نزدیک شدن به فصل پاییز سبب شده تا مدارس و دانشگاه ها مجددا بازگشایی شوند و ویروس آنفولانزا شیوع پیدا کند. این دو مورد در کنار پیدا نشدن واکسن کرونا، از دلایل مضطرب شدن مردم عادی است. تمامی این موارد در حالی است که در استان مازندران شرایط همچنان در وضعیت قرمز و هشدار است.

بنابر گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه در رابطه با وضعیت قرمز کرونا در مازندارن و تعداد افراد مشکوک به کرونا، گفت: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۶ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

دکتر موسوی در رابطه با آمار بستری بیماران کرونایی گفت: ظرف همین مدت تعداد ۹۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن اشاره به این مورد که در حال حاضر ۴۵۶ نفر بیمار مشکوک به کرونا با علائم تنفسی مشکوک و بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، اظهار کرد: از این تعداد ۱۳۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

شرایط مبتلایان به کرونا در شهر بابل

بر طبق گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۱۶۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های این شهر بستری هستند.

بر این اساس در شبانه روز گذشته تعداد  ۱۹بیمار جدید بستری و ۲۳ تن هم ترخیص شدند. همچنین ۴۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

این در حالی است که هم اکنون ۶۲۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.