وضعیت تردد پلاک معلولین و پلاک خودروهای غیربومی در طرح جدید کرونا

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تردد پلاک معلولین و غیربومی ها در طرح جدید محدودیت های کرونایی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سایت چاپار نیوز، حسین قاسمی، در طی مصاحبه با یکی از رسانه ها به این سوال که آیا پلاک های معلولین هم شامل محدودیت تردد در  ساعت ۹ شب به بعد می شوند و جریمه برای آنها اعمال می شود، پاسخ داد: در طرح جدید برای پلاک ها تفکیکی قائل نشده و اگر تردد خودروهای با این پلاک ها ضرورت داشته باشد باید از طریق فرمانداری اقدام کنند.

این مقام مسئول درباره تردد پلاک خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز نیز تاکید کرد: فرد نمی تواند در این دو هفته با پلاک غیر بومی از شهر قرمز به شهر خودش برگردد و همچنین منع ورود پلاک های غیربومی به شهرهای قرمز نیز اعمال می شود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر خودرویی با پلاک شهرستان دارای مدرک اجاره نامه منزل در تهران و هم مجوز گردشگری و مسافرتی به نام خود باشد و اجاره نامه شرکت هم داشته باشد قادر به تردد هست یا نه، بیان کرد: اگر چنین پلاکی در سیستم پلیس و وزارت راه به عنوان پلاک غیربومی ساکن به صورت دائم از قبل ثبت شده باشد، مشکلی ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.