ورود بدون ماسک افراد به تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی از فردا ممنوع

0 8

به گزارش چاپار نیوز، معاونت حمل و نقل شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ورود بدون ماسک افراد به تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی از فردا (شنبه) ممنوع است.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای در رابطه با ممنوع شدن ورود بدون ماسک افراد به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی پایتخت اظهار کرد: به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها از سوی ستاد ملی مقابله با این ویروس، از روز “شنبه ۱۹ مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامی ناوگان عمومی شهرتهران ممنوع خواهد شد.

مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک ، همواره بر ضرورت استفاده از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی پایتخت تاکید داشته و با افزایش آمار مبتلایان به کرونا مجددا اعلام کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تاکید است و از روز ( شنبه ١٩ مهر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی های شهر تهران اعمال خواهد شد و از ورود افراد بدون ماسک ممانعت بعمل خواهد آمد.

این در حالی است که در حال حاضر در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ۶٢ پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می گردد. این امر در کنار همکاری شهروندان ساکن تهران سبب بهبود شرایط خواهد شد.

برای مطالعه مطلب مربوط به افزایش نرخ بلیت مترو و اتوبوس کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.