بانک رفاه به وعده خود عمل کرد: واریز بخشی از پول اوراق مشارکت مترو

علی امام در گفت‌وگویی، با اعلام خبر واریز بخشی از پول اوراق مشارکت مترو اظهار کرد: بانک رفاه صبح امروز ۲۱۴ میلیارد تومان از سهم دولت از اوراق مشارکت منتشر شده برای مترو و اتوبوس را به حساب شهرداری واریز کرد.

مدیرعامل متروی تهران با بیان این‌که براساس قانون ۵۰ درصد اصل و سود اوراق مشارکت منتشره توسط دولت تضمین می‌شود، افزود: حالا بانک رفاه سهم ۵۰ درصدی دولت از اوراق مشارکت که حدود ۷۵۰ میلیارد تومان می‌شود را قصد واریز دارد که امروز صبح حدود ۲۱۴ میلیارد تومان را واریز کرده و قرار است تا آخر وقت امروز مابقی را هم واریز کند.

اوبا بیان این که از این ۷۵۰ میلیارد تومان واریزی ۲۵۰ میلیارد تومان برای اتوبوسرانی است، گفت: ما براساس قول و وعده‌ای که به مردم داده بودیم می‌بایست تا پایان سال ۱۰ ایستگاه دیگر مترو را به بهره‌برداری برسانیم و از آنجایی که پیمانکاران در ۱۰ ایستگاه مترو مشغول به کار هستند باید متناسب با قول و قرارمان با پیمانکار و متناسب با پیشرفت ایستگاه نسبت به افتتاح آن اقدام کنیم.

امام علاوه بر خبر واریز پول اوراق مشارکت مترو عنوان کرد: البته اقدامات اساسی در ایستگاه‌ها انجام شده و برخی ایستگاه‌ها نیازمند اقداماتی همچون تامین روشنایی، کابل‌کشی و برخی دیگر نیز نیازمند کارهای اساسی همچون نصب تهویه، سیستم اطفاء حریق و غیره هستند که متناسب با پیشرفت ایستگاه‌ها افتتاح خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.