هرگونه تردد زائران در مرز های چهارگانه کشور ممنوع شد

به گزارش چاپار نیوز، سردار گودرزی، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در مورد تردد زائران در مرز ها گفت: تردد زائران در مرز های چهارگانه ممنوع است. برابر اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و عدم اعلام آمادگی کشور عراق برای پذیرش زائران، هرگونه تردد در مرز‌ها ممنوع است.

سردار “احمدعلی گودرزی” گفت که متاسفانه امسال فرصت خدمتگزاری از زائران در مرز‌ های کشور را نداریم و اعلام کرد: امیدواریم که سایه ویروس منحوس کرونا از جهان رخت ببند تا شاهد برگزاری راهیپمایی عظیم اربعین سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) در سال‌های آینده باشیم.

او در مورد اجرا نشدن کنگره عظیم اربعین حسینی امسال توضیح داد: برابر اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و همچنین عدم اعلام آمادگی کشور عراق برای پذیرش زائران، هرگونه تردد در مرز‌ های چهارگانه خسروی، مهران، شلمچه و چذابه ممنوع می‌باشد.

او گفت که زائران نباید در مرز ها حضور یابند و ادامه داد: با توجه به اینکه بستر‌های لازم برای پذیرش زائران در کشور عراق مهیا نیست، به همین منظور مرزبانی کشور عراق با افرادی که به صورت غیرقانونی وارد مرز‌ های این کشور شوند برخورد قاطع خواهد داشت.

همچنین گفت: تمامی تحرکات و تجمعات فردی و کاروانی زائران رصد و کنترل می‌شود و از ورود آن‌ها به مرز‌ های کشور جلوگیری خواهد شد.

این ها را هم ببینید

راهپیمایی اربعین امسال با ویروس کرونا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.