جواب ظریف به توئیت ترامپ در پی نقشه ترور سفیر واشنگتن: زمان بیدار شدن است!

0 11

محمد جواد ظریف در جواب شایعه نشریه پولیتیکو و توئیت ترامپ، نقشه ترور سفیر واشنگتن را تکذیب کرد و گفت: دروغگوی همیشگی با طرح هشداری دروغین، دونالد ترامپ را گمراه کرد تا دشمن شماره یک داعش را ترور نماید.

به گزارش خبرگزاری سایت چاپار نیوز، وزیر امور خارجه کشور در توئیتی نوشت: دروغگوی همیشگی با طرح هشداری دروغین، دونالد ترامپ را گمراه کرد تا دشمن شماره یک داعش را ترور نماید.

هم اکنون، وی تلاش دارد تا از طریق ارائه هشدار دروغین جدیدی، ترامپ را به مادر تمامی باتلاق‌ها بکشاند و فریب دهد.

منبع پولیتیکو: “مقامات آمریکایی”

منبع ترامپ: “گزارش جراید”

وزیر خارجه ایران در جواب توئیت ترامپ تاکید کرد: زمان بیدار شدن است.

جواب ظریف به توییت ترامپ در پی نقشه ترور سفیر واشنگتن

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه به دنبال ادعای دروغین و ضد ایرانی نشریه پولیتیکو درباره وجود نقشه ای از سوی ایران برای ترور لانامارکس، سفیر واشنگتن در آفریقای جنوبی برای گرفتن انتقام از آمریکا به خاطر به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی، در صفحه توییتر خود اذعان کرد: طبق گزارش مطبوعات، ایران ممکن است یک ترور یا حمله دیگری را به تلافی کشتن قاسم سلیمانی طرح ریزی کند.

ترامپ در ادامه با دفاع از اقدام تروریستی‌ خود در به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی ادعا کرد: (این اقدام) به خاطر برنامه‌ریزی او برای حمله ای در آینده، کشتن نظامیان آمریکایی، مرگ و رنج به بار آمده در طی چند سال انجام شد.
او در بخشی دیگر از سخنانش تهدیداتی کرد و افزود: هر حمله ای توسط ایران، به هر شکلی علیه آمریکا با حمله ای ۱۰۰۰ برابر بزرگ تر علیه ایران مواجه خواهد شد.

گفتنی است که پولیتیکو منبع خود را مقامات آمریکایی ذکر کرد و در گزارشی مدعی شد که ایران در پی تلافی ترور سردار سلیمانی، نقشه کشیده است تا سفیر واشنگتن در آفریقای جنوبی که روابط بسیار نزدیکی با دونالد ترامپ دارد را ترور کند و رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود با استناد به همین گزارش، تهران را تهدید کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.