نفتکش ایران با نام فارست بدون هیچگونه مشکلی وارد آب های ونزوئلا شد

0 17

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از رویترز، نفتکش فارست با پرچم ایران در حدود ساعت ۸:۰۵ صبح به وقت محلی (۱۲:۰۵ به وقت گرینویچ) وارد آب های ونزوئلا شد.

اطلاعات ردیابی نفتکش‌های رفینیتیو آیکن حاکی از آن است که اولین نفتکش ایرانی از بین سه نفتکش ایرانی حاوی سوخت به مقصد ونزوئلا، وارد آب های این کشور در آمریکای جنوبی شده است.

نفتکش فارست با پرچم ایران که در خاورمیانه بارگیری شده در حدود ساعت ۸:۰۵ صبح به وقت محلی و ساعت ۱۲:۰۵ به وقت گرینویچ، بدون هیچ گونه مشکل و مزاحمتی به حریم آبی کشور ونزوئلا وارد شد.

این در حالی است که دو نفتکش دیگر ایران با نام های فاکسون و فورچون که ایران را به مقصد ونزوئلا ترک نمودند در حال حاضر در حال عبور از اقیانوس اطلس هستند و احتمالاً در اوایل اکتبر به ونزوئلا می رسند.

بنابر گزارشات واصله، این ۳ نفتکش روی هم رفته حدود ۸۲۰ هزار بشکه بنزین و سایر سوخت های موتوری را به ونزوئلا خواهند رساند. این در حالی است که در هفته های گذشته، صف های طولانی توسط رانندگان در پمپ بنزین های ونزوئلا به دلیل کمبود تولیدات داخلی محصولات نفتی مانند بنزین تشکیل شده است.

به نظر می رسد که یک نفتکش بزرگ ایرانی طی هفته جاری، بندر خوزه ونزوئلا را ترک کند تا بتواند ۱.۹ میلیون بشکه نفت سنگین این کشور را به شرکت ملی نفت ایران تحویل دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.