نظرات جالب و بحث برانگیز کریستیانو رونالدو در رابطه با تست PCR

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو مهاجم یوونتوس در رابطه با نظراتش در خصوص تست PCR توضیحاتی ارائه داد.

کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی به تازگی بر کووید ۱۹ غلبه کرد. وی توانست تا در نیمه دوم بازی یوونتوس مقابل اسپتسیا بازی کند. رونالدو در مصاحبه خود در پایان بازی اینگونه گفت: دلم برای بازی کردن تنگ شده بود. خوشبختانه (در دوران ابتلا به کرونا) هیچ علائمی نداشتم و حالم خیلی خوب بود.

وی اینگونه ادامه داد: من بازگشته‌ام تا مانند سابق عمل کنم. اکنون امیدوارم بتوانم به بهترین سطح خود برسم. مدت زیادی از میادین دور بودم.

لازم به ذکر است که رقابت در سری‌آ در مقایسه با فصل‌های گذشته تفاوت دارد؛ چرا که فاصله تیم‌ها بسیار نزدیک است. این بازیکن مطرح جهانی در این خصوص اعلام کرد: لیگ خیلی سخت است اما به نظرم خوب است چون رقابت بیشتر می‌شود. میلان (صدرنشین جدول سری آ) تاکنون خوب کار کرده است اما نباید ناپولی، لاتزیو و تیم‌های دیگر را دست‌کم بگیریم.

جالب اینجاست که هنگامی که کریستیانو رونالدو بازی با بارسلونا را به خاطر مثبت شدن دوباره تست کرونایش از دست داد، یک متن جالب در شبکه‌های اجتماعی خود در خصوص تست های PCR منتشر کرد. این متن به شرح زیر است: تست‌های PCR آشغال هستند.

البته رونالدو خیلی زود این پیام خود را پاک کرد. پس از این اتفاق از رونالدو پرسیده شد که آیا از حرفش پشیمان شده است یا خیر. رونالدو بهخ این سوال اینگونه پاسخ داد: پشیمان باشم؟ کریستیانو برگشته است، مهم این موضوع است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.