ماجرای مرگ مشکوک نخبه شیرازی در آلمان + جزئیات کامل

بدن بی جان حمید کاظمی رودبالی، جوان ۳۰ ساله ایرانی که یک نخبه شیرازی در آلمان بود، پس از اطلاع دادن خانواده و دوستانش و پیگیری آنان، به وسیله پلیس در خانه اش پیدا شد.

برادر این دانشمند جوان گفته است: روزی که برادرم دیگر به تلفنش پاسخ نداد، با خواهرم تلفنی گفت و گوی کوتاهی داشته و قرار بوده ساعتی بعد با یکدیگر مکالمه داشته باشند.

در ادامه احمد کاظمی ضمن اشاره به اینکه پیکر برادرش به شیراز منتقل شده است، در مورد برادر خود چنین می گوید: برادرم استاد دانشگاه بود و ۱۴۰ دانشجو داشت. او خوش برخورد بود و تمام وقت خود را صرف پژوهش کرده بود و با هیچ کسی اختلافی نداشت،  پیش از مهاجرت به آلمان مدتی در استانبول ترکیه ساکن بود. مقالاتی نوشته بود که انگلیس و آمریکا آنها را تایید کرده بودند.

وی با تاکید بر اینکه: برادرم در آخرین تماس تصویری با خواهرم گفته بود که شام می‌خورم و مجددا تماس می‌گیرم اما تا دو روز بعد خبری از او نشد و به واسطه دوستانش متوجه شدیم که فوت کرده است.

او در مورد مرگ مشکوک این نخبه شیرازی در آلمان اینگونه بیان می کند: پلیس آلمان درب خانه‌ای که برادرم در آنجا ساکن بوده را پلمپ کرده و منتظر اقدام ما از طریق سفارت آلمان در ایران هستند. شکایت مان را تقدیم دادگاه شیراز کرده‌ایم. سفارت هم اعلام کرده که مرگ مشکوک است. پزشکی قانونی تهران هم کالبد شکافی کرده اما هنوز نتیجه را اعلام نکرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.