نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو در هفته نوزدهم لالیگا چگونه بود؟

به گزارش چاپارنیوز، دیدار رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو از هفته نوزدهم لالیگا صبح چهارشنبه برگزار شد وسفیدپوشان با نتیجه ۳-۱ پیروز شدند.

شروع مسابقه برای اتلتیک یک شوک بود. رائول گارسیا که در دقیقه هشت کارت زرد گرفت ، به دلیل خطا روی بازیکن مادریدی دوباره جریمه شد و از زمین اخراج شد تا مهمان با ۱۰ نفر در دقیقه ۱۳ به کار خود ادامه دهد. پس از این اتفاق ، بازی کاملاً در اختیار مادریدی ها بود ، اما شاگردان زین الدین زیدان بسیار پر اشتباه بودند و در ضربات نهایی بی دقت. در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسیده است ، تونی کروس با یک ضربه دقیق دروازه حریف را باز کرد ومیزبان با پیروزی به رختکن رفت.

در نیمه دوم اتلتیک بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۲ موفق شد نتیجه را به تساوی بکشاند. رئال مادرید دوباره به سمت گلزنی حرکت کرد. مارکو آسنسیو و ایسکو به زمین رفتند. سرانجام میزبان گلزنی کرد و کریم بنزما یک سانتر از دنی کارواخال را با ضربه سر تبدیل به گل کرد. در لحظات پایانی ، اتلتیک بار دیگر شانس تساوی بازی را داشت اما تیبو کورتوا با مهار خود اجازه نداد. سپس مادرید توسط بنزما نتیجه را ۳ بر یک کرد.

در پایان بازی بین رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو ، سفیدپوشان زمین ۲۶ امتیازی شدند و به جایگاه سوم جدول صعود کردند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.