نتیجه بازی بارسلونا و رئال سوسیداد / بارسلونا راهی فینال سوپرجام اسپانیا

به گزارش چاپارنیوز ، چهارشنبه شب بارسلونا و رئال سوسیداد در مرحله نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان رونالد کومان با پیروزی در ضربات پنالتی به فینال رسیدند.

آبی اناری ها در غیاب لیونل مسی در نیمه اول توانستند گلزنی کنند. یک سانتر از آنتوان گریزمان باعث شد دی یانگ در موقعیت گل قرار گیرد و این بازیکن در دقیقه ۳۹ توانست نتیجه را به ۱-۰ برساند. در نیمه دوم دی یانگ در محوطه جریمه هند گلزنی کرد و داور یک پنالتی به نفع رئال گرفت، که اویارسابال در دقیقه ۵۱ بازی را ۱-۱ کرد. تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل دوم بی نتیجه بود و این دیدار در دقیقه ۹۰ با تساوی به پایان رسید.

در وقت های اضافی بازی بارسلونا و رئال سوسیداد ، بارسا و رئال جلو رفتند که یانوزای فرصت را ​​از دست داد. ضربه بازیکن سوسیداد به تیر دروازه برخورد کرد. در این ۳۰ دقیقه توپ از خط دروازه عبور نمی کرد و باید برنده در ضربات پنالتی مشخص می شد. رئال سه ضربه اول خود را از دست داد و دی یانگ نتوانست برای بارسا گلزنی کند ، اما دمبله و پیانیچ گلزنی کردند. میکل مورینو سرانجام برای سوسیداد گل زد. گریزمان ، که می توانست آبی اناری ها را فینالیست کند ، ضربه اش به آسمان رفت. یانوزای در ادامه به گل رسید اما پنالتی ریکی پو برای به فینال رفتن بارسا به گل رسید.

دیگر بازی نیمه نهایی پنجشنبه شب بین رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.