جزییات نامه اعتراضی و شکایت النصر به کنفدراسیون فوتبال آسیا از پرسپولیس چیست؟

0 13

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از الریاضیه، پس از پیروزی پرسپولیس مقابل النصر در لیگ قهرمانان آسیا نماینده عربستان اعلام کرد که از پرسپولیس به AFC شکایت کرده است.

روزنامه الریاضیه در شمار امروز خود در رابطه با شکایت النصر از پرسپولیس نوشت: منابع خاصی در باشگاه النصر عربستان به ما اعلام کردند که در نامه اعتراضی این باشگاه علیه پرسپولیس به AFC به چند مورد اشاره شده است که در راس آن ها شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس به فیفا قبل از اعطای مجوز به این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا است.

این روزنامه عرب زبان در ادامه اینطور نوشت: النصر روز گذشته نامه اعتراض آمیز مفصل و مستند خود را به AFC فرستاد که در آن اشاره شده است که حضور بازیکنان مثل حامد لک، آرمان رمضانی، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان، سعید آقایی، میلاد سرلک و علی شجاعی در لیگ قهرمانان آسیا غیر قانونی بوده است.

الریاضیه عربستان اعلام کرد: یاسر المسحل، رییس فدراسیون فوتبال عربستان هم از این شکایت باشگاه النصر علیه پرسپولیس حمایت می کند و همچنین ابراهیم القاسم، دبیر کل فدراسیون حمایت خود را اعلام و تاکید کرده است که همه جزئیات را بررسی کرده است و همه خواسته های باشگاه النصر را برآورده خواهد کرد.

این در حالی است که در این نامه اعتراض آمیز، باشگاه النصر مدعی شده که باشگاه پرسپولیس نامه هشدار آمیز فیفا را در ۱۲ آگوست دریافت نموده است. در این نامه اعلام شده که پرسپولیس ۳۰ روز فرصت دارد تا طلب برانکو را پرداخت کند. در حالی که اصرار باشگاه پرسپولیس برای عدم پرداخت طلب برانکو و جذب چندین بازیکن جدید آن هم پس از هشدار فیفا، رفتاری غیر ورزشی و ناجوانمردانه از سوی باشگاه ایرانی بود که باعث تقویت موضع گیری اعتراض آمیز باشگاه النصر در برابر این تیم ایرانی خواهد شد. به همین دلیل باشگاه عربستانی النصر طی نامه اعتراضی خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا ادعا کرده است که پرسپولیس رفتار ناجوانمردانه از خود نشان داد و به همین خاطر باید محروم گردد.

برای مطالعه مطلب مربوط به واکنش پرسپولیس به شکایت النصر کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.