تمدید مهلت واریز آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی برای مسکن ملی!

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، این روز ها که قیمت مسکن به طرز سرسام آوری در حال تغییر است، بسیاری از مردم برای داشتن سقفی بالای سر خود با وضعیت قرمز مسکن در طرح مسکن ملی اقدام به ثبت نام کرده اند. آخرین مهلت واریز آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی مسکن ملی در استان تهران یکم مهر ماه بود، با این حال وزارت راه و شهرسازی زمان واریز آورده اولیه را تا پانزدهم ماه مهر تمدید کرد.

۲۰ هزار نفر برای شرکت در طرح مسکن ملی استان تهران به امید خانه دار شدن از این طریق ثبت نام کردند. بر اساس آخرین گزارشات به دست آمده از وزارت راه و شهرسازی از این تعداد متقاضی شرکت کننده فقط حدود دو هزار و ۵۰۰ متقاضی نسبت واریز آورده اولیه اقدام کردند و بقیه در صورت تاخیر در واریز حذف می‌شوند.

خلیل محبت خواه، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در مصاحبه ای با یکی از رسانه ها در خصوص زمان تمدید مهلت واریزهای آورده اولیه اعلام کرد: به ثبت نام کنندگان متقاضیان مسکن ملی استان تهران تا پانزدهم مهر ماه برای واریز ۴۰ میلیون تومان آورده اولیه وقت داده شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه افزود: فعلا هیچ متقاضی حذف نشده است اما برای کسانی هم که آورده اولیه را واریز نکرده‌اند پروژه‌ای هم تخصیص داده نشده است.

وی در نهایت گفت: اگر وزارت راه و شهرسازی اعلام کند، پس از حذف متقاضیان بدحساب، سامانه برای ثبت نام جایگزین‌ها باز خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.