مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا و جنجال کاربران فضای مجازی

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران، که این روزها تن به هرکاری برای دیده شدن می‌دهد، این بار با رسانه‌ای ضدانقلاب مصاحبه کرده است. مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا که یکی از رسانه‌های حامی تحریم و فشار حداکثری ترامپ علیه ایران است، سوژه امروزه کاربران فضای مجازی شده است.

احمدی نژاد در بخشی از مصاحبه‌اش با رادیو فردا درمورد علت نامه نوشتن به ولیعهد کودک‌کش سعودی بدون اشاره‌ای به جنایات آل‌سعود اظهار داشت: «وظیفه هر انسانی است که اگر می‌تواند در جهت صلح و دوستی و امنیت تلاش کند.» وی همچنین درباره عملکرد خود در دوران ریاست جمهوری‌اش گفت: «از حرف‌ها و عملکردم در آن دوره پشیمان نیستم».

گذشته از صحبت‌های عجیبی که در این مصاحبه ردوبدل شد، اصل و اساس اعتباربخشی به رسانه‌ای که از تحریم دارویی ایران حمایت می‌کند، به مذاق کاربران توئیتری خوش نیامد و واکنش‌هایی به شرح زیر را به دنبال داشت.

واکنش کاربران توئیتری به مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا

* رسانه‌هایی مانند رادیو فردا فقط به دنبال جذب مخاطب هستند و چه کسی بهتر از احمدی‌ نژاد که التماس‌هایش برای دیده شدن گوش فلک را پاره کرده است. کسی که قاتل کودکان یمن را برادر می‌خواند، بعید نیست هم‌صحبت رسانه قاتلین حاج قاسم سلیمانی شود…

* در روزگاری که مدعیان شرافت عربی با رژیم صهیونیستی اجبارا صلح می‌کنند، مصاحبه احمدی نژاد با سازمان سیا که علاوه بر ترور حاج قاسم، از تحریم دارویی مردم ایران دریغ نکرد غیرطبیعی نیست! احمدی نژاد به بن سلمان گفته بود برادر… این دقیقا همان عادی سازی است!

* احمدی نژاد در سال ۱۳۹۹: من مخالف حصر بودم. ۱۴۰۰: نمی‌خواستم سال ۸۸ کاندیدا شوم. ۱۴۰۱: من مخالف ریاست جمهوری خودم بودم. ۱۴۰۲: من رئیس جمهور نبودم، اشتباه گرفتید. ۱۴۰۳: من احمدی نژاد نیستم. اصلا احمدی نژاد نمنده؟!

* احمدی نژاد با مصاحبه خود به رسانه‌ای که دست در جیب دشمنان قسم خورده‌مان دارد، وجاهت بخشید. به گلناز اسفندیاری، مجری سلطنت طلب برنامه، رسمیت داد!

* همه چیز مصاحبه احمدی نژاد با رادیو فردا یک طرف، قسمت آخر که میگه ان‌شاءا… موفق باشید یک طرف؛ بابا تو دیگه کی هستی برای دشمن ایران آرزوی موفقیت می‌کنی؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.