مسابقات قهرمانی آسیا شباهت زیادی به جام جهانی دارد

وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در گفتگو با چاپار نیوز با اشاره مسابقات قهرمانی آسیا و به بازی تیم گیتی پسند با اهورا بیان کرد: اهورا تیم خوبی است که در بازی‌های خانگی همیشه خطرناک بوده و با محسن علیپوربا کمترین امکانات در سال‌های اخیر در لیگ بوده اند و با تعصب بازی می‌کنند. آنها حریف سرسختی هستند و البته جای خالی تماشاگران خونگرم این تیم در سالن حس می‌شود. علاقمند به فوتسال در بهبهان زیاد هست و همین عامل بازی در این شهر را لذت بخش جلوه می‌دهد.

سرمربی تیم گیتی پسند افزود: اهورا دو شکست در بازی‌های خارج از خانه داشته است و تیم منسجمی دارند.اگر بازی‌های گذشته دو تیم را رصد کنیم سال قبل گیتی پسند در بهبهان بازی سختی داشت که به تساوی رسید. اما برای ما فرقی نمی‌کند که کجا بازی کنیم و باید برنده بازی باشیم.برای این بازی سعید عباسی و مهدی مصطفایی را نداریم و حمید احمدی هم به تازگی پدر شده و شاید در این بازی همراه ما نباشد.

وحید شمسایی گفت ما در مرحله اول لیگ در حال شناسایی نقاط ضعف و قوت خود بودیم و در ادامه توضیح داد: هدف ما حضور قدرتمندانه درمرحله دوم است ولی تا اینجا روز به روز از روند تیم راضی هستم و باید بازی به بازی قوی‌تر شویم. البته من این صدرنشینی را با فوتسالی بهتر دوست دارم.

این بازیکن سابق تیم فوتسال ناراحت از لغو مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا اظهار کرد: من این خبر را در رسانه ها خواندم اما امیدوارم این اتفاق نیفتد.این مسابقات به لحاظ برنامه ریزی شباهت زیادی به جام جهانی دارد و می‌تواند یک دوره فشرده برای آماده سازی بازیکنان باشد. برای ما که در برگزاری بازی‌های دوستانه هم مشکل داریم لغو این بازی‌ها کارمان برای جام جهانی را سخت می کند و آماده سازی دشواری را خواهیم داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.