حضور بانوی ملی پوش ایرانی در مسابقات انتخابی المپیک روئینگ

به گزارش چاپار نیوز، نازنین ملایی ، ملی پوش قایقرانی روئینگ در مورد وضعیت خود در یک ماه و نیم قبل از آغاز مسابقات انتخابی المپیک روئینگ گفت: سابقه ای که در تمرین ها دارم رضایت بخش است و نسبت به سال گذشته پیشرفت خوبی داشته ام. من برای المپیک چیزی کم نگذاشتم و بیشتر از سال گذشته تمرین کردم و رکوردهایم را تغییر دادم. تنها مشکلی که وجود دارد این است که چون مدت زیادی است به دلیل شیوع ویروس کرونا در این رقابت ها حضور نداشتم، از وضعیت رقبا خبر ندارم و نمی توانم ۱۰۰٪ بگویم چه چیزی بدست خواهم آورد. مطمئناً رقبا نیز پیشرفت کرده اند.

وی درباره رقبای خود در مسابقات انتخابی المپیک روئینگ گفت: من دو رقیب از کره جنوبی و چین تایپه دارم. کره جنوبی در المپیک لندن و ریو شرکت کرده و یک ورزشکار باسابقه است. نماینده چین تایپه در مسابقات بسیار خوب ظاهر شد.

بانوی ملی پوش ایران در پاسخ به این سؤال که فکر می کند قایق های خریداری شده تا قبل از بازی های انتخابی المپیک به دست آنها می رسد، اظهار داشت: من بعید می دانم که به بازی های المپیک برسد. چون در یک سال گذشته خبری نبود و فکر نمی کنم در این یک ماه و نیم خبری باشد. اگر قایق ها می رسید، این اتفاق خوبی بود، به طوری که مجبور نبودیم هنگام رفتن به المپیک چند روز از تمرین را صرف تنظیم قایق ها کنیم. این خیلی بد است که قایق ها زود از آن سر دنیا آمده اند، اما یک سال در کشور ما مانده اند.

نازنین ملایی با اشاره به اینکه استفاده اشتباه دارو باعث ایجاد مشکلاتی در وی شده است، گفت: آنچه برای من اتفاق افتاد به دلیل اشتباه دارویی بود. از دو پزشک در مورد مصرف دارو سؤال کردم و آنها به من گفتند که مشکلی ندارد. روز آزمایش به مأموران نادو گفتم که این دارو را مصرف می کنم و حتی مأمور ضد دوپینگ با پزشک من صحبت کرد و مأمور روی یک کاغذ نوشت که چه دارویی مصرف کرده ام.

وی ادامه داد: وقتی این اتفاق افتاد، فکر نمی کردم به خاطر آن قرص باشد، اما بعداً فهمیدم که به دلیل این قرص است. من سوابق پزشکی خود را ارائه دادم و دکتر فدراسیون نیز گفته بود خودش گفته است مصرف آن دارو مشکلی ندارد، سرانجام با تأیید سوابق من این مسئله حل شد. البته فکر می کنم خوب شد که فهمیدم نباید این دارو را مصرف می کردم زیرا اگر در مسابقه اتفاق می افتاد، هیچ راهی نبود آنها را راضی کنم. اسناد من در ایران بود و این یک داستان کاملاً پیچیده بود.

نازنین ملایی در مورد اینکه هیچکس در آزمون انتخاب تیم ملی با او مسابقه نداد، گفت: آقای فرزام، سرمربی تیم ملی نامه رسمی فرستاد که می خواهد تست انتخابی بگیرد. هرکه ادعا می کند، بیاید و شرکت کند، اما هیچ کس آمادگی خود را اعلام نکرد. از این نظر، برگزاری این تست خوب شد، زیرا بعداً دیگر جای حرفی باقی نمی ماند که چرا انتخابی برگزار نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.