مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۲۰ چه کسی خواهد شد؟ بشار رسن نامزد دریافت جایزه

به گزارش چاپار رسانه‌های عرب زبان خبر از شانس بالای بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس برای نامزدی مرد سال فوتبال آسیا و دریافت توپ طلای این قاره در سال ۲۰۲۰ دادند.

این خبر شگفت انگیزی برای این بازیکن و باشگاه پرسپولیس است؛ چرا که سال‌هاست نمایندگان تیم‌های ایرانی نتوانستند توپ طلای آسیا را برنده شوند و آخرین تلاش برای کسب این عنوان را علیرضا بیرانوند انجام داد که در جمع کاندیداها بود ولی موفق به دریافت آن نشد و رقابت را به اکرم عفیف باخت.

با وجود اینکه بشار رسن ایرانی نیست اما نماینده یک تیم از فوتبال کشور ماست و این شانس برای وی با بازی در لباس سرخ پوشان پایتخت به دست آمده است.

بشار فصل خوبی در پرسپولیس پشت سر گذاشت و یکی از مهره‌های کلیدی پرسپولیس، در قهرمانی لیگ و رسیدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا بود. از این رو بعید نیست نظر مثبت سران AFC را برای حضور در بین کاندیداهای مرد سال فوتبال آسیا جلب کرده باشد.

ناگفته نماند که رسن مدتی به دنبال جدایی از پرسپولیس بود که این موضوع با مخالفت این تیم روبرو شد و مجبور شد سال پایانی قرارداد خود را در این تیم بماند. بی شک کسب عنوان مرد سال فوتبال آسیا قیمت او را هم بالا خواهد برد و شانس تمدید قراردادش با پرسپولیس در سال آینده به مراتب کمتر خواهد شد.

رسانه معرض الکره العراقیه در این خصوص نوشت: «یک منبع در AFC در نمایشگاه فوتبال فاش کرد که بشار رسن، بازیکن پرسپولیس ایران  در بین بازیکنانی که برای دریافت عنوان بهترین بازیکن قاره نامزد شده‌اند، انتخاب شده است.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.