علی محمدی‌سیرت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه شد

به گزارش سایت چاپار نیوز، آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ پاسدار  اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولان، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری‌زاده  و با تأکید بر این امر که نیروی قدس سپاه چشم امید جهان اسلام و انقلاب اسلامی است، بیان کرد: امروز خط مقدم پاسداری و صیانت از انقلاب اسلامی و عمق بخشی و توسعه گفتمان این انقلاب الهام بخش نیروی قدس سپاه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ضمن تاکید بر اینکه راه حاج قاسم با اقتدار و قوت ادامه دارد، اظهار کرد: حرکت به سوی خدا پایانی ندارد و در این مسیر باید با جهاد اکبر، مبارزه پیوسته، مجاهدت، تقرب و اخلاص گام برداشت و این شرط پاسداری از انقلاب و رمز موفقیت ما است.

وی همچنین ضمن یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی  زنده کردن مکتب اسلام بود که به برکت آن حیات جدیدی در اسلام ایجاد و زمینه و فرصت برای تعالی و کمال انسان‌ها فراهم شد ودر مکتب این انقلاب انسان ساز و الهام بخش ، حاج قاسم‌ها، شهید کاظمی‌ها، شهید میثمی‌ها و… پرورش یافتند.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی با بیان این که شهادت یکی از مراتب بالای حیات طیبه و بزرگ‌ترین آرزوی حاج قاسم بود اظهار کرد: مقصد حیات طیبه و احیاگری دین در مکتب اسلام شهادت است و شهیدان برندگان واقعی این میدان هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با اشاره به  مسیر حرکت متعالی و حیات طیبه شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: حاج قاسم عزیز ما به گونه ای در مسیر الهی گام برداشت که حیاتی طیبه یافت و به الگویی بی بدیل برای سایر انسان‌های آزاده تبدیل شد؛ حاج قاسم تربیت یافته مکتب اسلام و انقلاب اسلامی است که هم با حیات و هم شهادتش به اسلام خدمت کرد و توانست عالمی را متحول کند.

سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سالار شهیدان جبهه مقاومت و نیروی قدس شهید حاج قاسم سلیمانی، نیروی قدس را حافظ و پیشگام توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان اسلام نامید و گفت: فرمانده شهیدمان حاج سلیمانی همواره با عمل خود از مستضعفین و مظلومین عالم حمایت کرد و کنار آنان ایستاد و در شهادت ایشان نیز سراسر عالم به شخصیت ایشان ابراز ارادت کردند و نشان دادند به این مکتب وفادار و مدیون هستند.

 سردار قاآنی در ادامه سخنان خود تاکید کرد که پاسداران رشد یافتگان مکتب قرآن و عترت و وارثان مکتب اسلام و شهدا توصیف و نقش روحانیت هستند. همچنین نمایندگی ولی فقیه در سپاه را در حفظ بنیان معنوی، مسیر تعالی و گسترش  ایمان، اخلاص و ایثارگری  بین پاسداران و خانواده سپاه حیاتی و اثرگذار دانست.

در این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت‌الاسلام و المسلمین علی محمدی سیرت به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه معرفی و از تلاش‌ها و خدمات حجت‌الاسلام و المسلمین «علی شیرازی» در مدت نزدیک به یک دهه تصدی مسوولیت  نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس تجلیل شد.​

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.