محرومیت النصر از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل پرداخت نکردن بدهی ها

در حالی که باشگاه عربستانی از پرسپولیس شکایت کرده، احتمال محرومیت النصر از لیگ قهرمانان آسیا به خاطر پرداخت نکردن بدهی های خود مطرح شده است.

به گزارش چاپار به نقل از سعودی اسپورت، النصر عربستان به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد اما در مقابل پرسپولیس تن به شکست داد و نتوانست راهی فینال شود.

این باشگاه عربستانی بعد از شکست برابر پرسپولیس از نماینده ایران به AFC شکایت و ادعا کرد که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به خاطر عدم پرداخت بدهی برانکو بسته شده و این تیم نمی‌توانسته است که از بازیکنان جدیدش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند.

AFC اعتراض باشگاه النصر را رد کرد و از این رو شوک بزرگی به هواداران این تیم وارد شد.

به گزارش سعودی اسپورت هنوز هواداران النصر از شوک رد شدن شکایت خود توسط AFC خارج نشده بودند که یک شوک دیگر در خصوص احتمال محرومیت النصر از لیگ قهرمانان آسیا آن‌ها را در برگرفت.

این سایت عربستانی نوشت که النصر باتوجه به پرداخت نکردن بدهی های خود در خطر حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا برای فصل بعد است.

این روزنامه عربستانی تاکید کرد که النصر نایب قهرمان فصل قبل لیگ عربستان هنوز مجوز AFC را کسب نکرده است و به همین دلیل تا پرداخت نکردن بدهی‌های خود نمی تواند در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.