فراکسیون ورزش در حال پیگیری سیاسی بودن محرومیت آل کثیر

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی محرومیت آل کثیر از سوی AFC را به عنوان یک اقدام سیاسی تلقی کرد و اعلام کرد که فراکسیون ورزش به این موضوع ورود خواهد کرد.

علی رضایی در مصاحبه ای با یکی از رسانه ها، در خصوص ۶ ماه محرومیت  آل کثیر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا درست چند ساعت قبل از بازی پرسپولیس مقایل تیم النصر گفت: فدراسیون ورزش حتما به این موضوع ورود خواهد کرد و از مهاجم پرسپولیس دفاع خواهد کرد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه  تاکید کرد: آنچه به عنوان تبعیض نژادی عیسی آل کثیر نسبت دادند بیشتر اعمال نفوذ و شیطنت برخی از کشورها بوده و من فکر می‌کنم این رای بیش از آنکه یک رای و داوری ورزشی باشد یک رای سیاسی است.

وی هم چنین در این باره اعلام کرد که فراکسیون ورزش بعد از تعطیلات دو هفته‌ای مجلس بررسی‌های لازم در این رابطه صورت خواهد گرفت.

همچنین حسین امیرعبداللهیان در صفحه شخصی خود در توییتر در واکنش به محرومیت عیسی آل کثیر  نوشت: ‌

محروم کردن عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم پرسپولیس ایران از سوی AFC (کنفدراسیون فوتبال آسیا) به بهانه واهی حرکت نژادپرستانه، رفتاری سیاسی و غیرحرفه‌ای است. البته مقامات سعودی در جهان به رشوه دادن‌های سیاسی و ورزشی و بی‌اخلاقی شهرت دارند. آینده روشن خواهد کرد. به ورزشکاران ایرانی افتخار می‌کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.