متن پیام رهبر انقلاب اسلامی:پیروز بزرگ انتخابات ملت ایران است

به گزارش چاپارنیوز، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و سربلند ایران!
حضور حماسی و مهیج در انتخابات ۲۸ خرداد، صفحه درخشان دیگری به افتخارات شما افزود. از جمله عواملی که می توانست به نوعی میزان مشارکت در انتخابات را کاهش دهد، مناظر چشمگیر جوامع شما در مراکز رای دهی در سراسر کشور، نشانه واضح عزم و راسخ و دل امیدوار و دیده بیدار بود. برنده بزرگ انتخابات دیروز، ملت ایران است که بار دیگر در مقابل تبلیغات رسانه های مزدور دشمن و وسوسه جنایتکاران و بدخواهان به قلب صحنه سیاسی کشور برخاست. هیچ شکایتی در مورد سختی های معیشت طبقات ضعیف، دلتنگی برای تهدید یک بیماری فراگیر، مخالف خوانیهائی که از ماه ها قبل برای دلسرد کردن مردم آغاز شده و حتی برخی بی نظمی ها در رای گیری در ساعاتی از روز انتخابات، نتوانست بر عزم مردم ایران فائق آید و برای انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا مشکلاتی ایجاد کند.

اینجانب جبهه سپاس بر خاک میسایم و خداوند متعال را به خاطر توفیقی که به مردم ایران ارزانی داشته و رحمتی که به ایران و جمهوری اسلامی داشته است، سپاسگزارم. به ملت ایران شادباش می گویم و به آقایان محترمی که با انتخاب مردم به مسئولیت بالای ریاست جمهوری یا عضویت شوراهای سراسر کشور دست یافته اند، همراه با عرض تبریک، قدردانی از این ملت باوفا و پایبندی کامل به وظایف محوله طبق قانون یادآوری می کنم از فرصت خدمت به کشور و ملت قدردانی کنید و انگیزه های خدایی را همیشه در خاطر داشته باشید.

در متن پیام رهبر انقلاب اسلامی آمده است لازم است از شورای محترم نگهبان و وزارت کشور و نهادهای امنیتی و سلامت و رسانه پرتلاش ملی و نامزدهای محترم و همه کسانی که به نوعی در این آزمون بزرگ سهیم بوده اند تشکر کنم.

به حضرت ولی الله الاعظم ارواحنا فداه که صاحب اصلی این کشور و این نظام است سلام و درود می فرستم، از خداوند متعال علو درجات امام عزیز را که سلسله جنبان حرکت بزرگ ملت ایران بود و شهدایی والامقام را که بالاترین افتخارات کشور هستند، مسألت می کنم.

سید علی خامنه ای
۲۹ خرداد ۱۴۰۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.