اعلام علاقه ناظم الشریعه به لغو مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا

به گزارش چاپار نیوز، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا بیان کرد: امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا زودتر تکلیف برگزاری یا لغو این بازی ها را روشن کند. تا کنون چند بار این بازی ها به تعویق افتاده و این اتفاق باعث شده اردو و برنامه های تدارکاتی ما نیز با اختلال روبرو می شود. دو فیفا دی در بهمن و اسفند داریم و باید برای آن ها برنامه ریزی کنیم و همچنین در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر برای برگزاری اردو برنامه داریم اما فعلاً هیچ چیز مشخص نیست و نمی دانیم بدون بازی و تمرین چگونه وارد جام ملت ها شویم.
او در مورد اینکه موافق برگزاری بازی های فوتسال قهرمانی آسیا می باشد یا دوست دارد مسابقات لغو شود، اظهار کرد: ما تیم اول رنکینگ آسیا هستیم و هیچ مشکلی برای حضور در جام جهانی نداریم. اگر بنا باشد بر اساس رنکینگ تیم ها را به جام جهانی معرفی کنند به نفع ماست. حداقل این فرصت را داریم که چند بازی دوستانه برگزار کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد ثبت نام چند فوتسالی برای حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: من دلم می خواهد که همه اعضای هیئت رئیسه فوتسالی باشند. هر کسی که می خواهد باشد مهم نیست. اینکه ما در هیئت رئیسه کرسی داشته باشیم خیلی مهم است. این اتفاق باعث می شود که از حقوق فوتسال دفاع شود و فوتسالی ها بیشتر دیده شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.