محمدرضا بنی‌طبا جدیدترین قیمت مصوب محصولات لبنی اعلام کرد

به گزارش سایت چاپار نیوز، محمدرضا بنی‌طبا در مصاحبه با یکی از رسانه های خبری ضمن اشاره به موضوعات مورد بحث در نشست امروز نمایندگان تشکل‌های صنایع لبنی با ستاد تنظیم بازار، در خصوص قیمت مصوب محصولات لبنی گفت: امروز در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان تشکل‌های لبنی، سازمان مربوطه برگزار و قیمت‌های جدید برخی از این محصولات تعیین و تصویب شد.

وی در خصوص تغییر قیمت محصولات لبنی گفت: در این جلسه دو تشکل صنفی لبنی ( اتحادیه تعاونی فرآورده‌های لبنی کشور و انجمن صنفی صنایع لبنی ایران)، دو تشکل دامپروری، معاونت دام وزارت جهاد کشاورزی، معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، نماینده سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده و سازمان تعزیرات حکومتی حضور داشتند.

بنی‌طبا قیمت های مصوب محصولات لبنی را به صورت زیر اعلام کرد:

قیمت ماست دو و نیم کیلو دبه پرچرب ۲۴۰۰۰ تومان
دبه کم چرب ۲۱۰۰۰ تومان
شیر نایلون۵۴۰۰ تومان و پنیر ۴۰۰ گرمی کاپ ۱۴۵۰۰ تومان
شیر بطری کم چرب ۷۱۰۰ تومان
نیم چرب ۷۵۰۰ تومان
۳درصد چربی۸۵۰۰ تومان
شیر کامل۸۶۰۰ تومان
قیمت شیر خام درب دامداری ۴۱۵۰ تومان
قیمت کره حیوانی ۱۰۰ گرمی ۱۰ هزار تومان

ماست کم چرب ٩٠٠گرمى، ٨٠٠٠تومان

ماست  پرچرب ٩٠٠گرمى، ٩٧٠٠تومان

همچنین قیمت شیر خام درب دامداری ۴۱۵۰ تومان و به ازای هر دهم چربی بالاتر از ۳/۲ درصد ۶۰ تومان اضافه می شود و در صورتیکه کمتر از ۳/۲ درصد چربی باشد ۶۰ تومان کسر می شود.

بر طبق این گزارش در خصوص قیمت مصوب محصولات لبنی؛ تغییرات قیمت در چند روز آینده به وسیله نامه‌ای توسط سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده به تشکل‌های مربوطه ابلاغ خواهد شد و سپس تغییرات قیمت محصولات لبنی قابل اجرا خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.