داستان زوج سندروم داون و پسری که مدال طلا گرفت

0 11

قسمت چهل و هفتم از سری سوم برنامه مکث که سه شنبه شب حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو سیما پخش می‌شود، میزبان زوج سندروم داون خواهد بود. در هفته هفتم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه‌های محرم و صفر تهیه شده، لاله صبوری مجری و راوی است.

در این برنامه صبوری میزبان زوج سندرم داون جوان به نام‌های مهران قندهاری و هدیه سمیع است. در نگاه اول دیدن این زوج دوست‌داشتنی کنار هم تعجب‌آور است؛ چرا که مهران و هدیه هر دو سندروم داون هستند، اما به نحوی تربیت و بزرگ شده‌اند که مستقل باشند و اصطلاحا بتوانند از پس زندگی برآیند. مهران مدال طلای پارالمپیک دارد و بازیگری را هم تجربه کرده و در آن رشته نیز موفق به کسب جایزه شده است.

مهران و هدیه که او هم بازیگر تئاتر است، مدتی قبل با هم آشنا شده و خانواده‌های‌شان ترتیب ازدواج این زوج سندرم داون را فراهم کرده‌اند. در بخش دیگر برنامه، مادر و برادر مهران مهمان هستند و درباره کودکان سندرم داون، زندگی با آن‌ها و خاطرات‌شان از مهران و نحوه آشنایی و ازدواج مهران و هدیه صحبت خواهند کرد.

گفتنی است سری جدید برنامه مکث مانند برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش می‌شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و به سراغ جریانات اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب و شنیدنی ضبط و پخش می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.