فینالیست شدن پرسپولیس با وجود شوک بزرگ قبل از بازی

به گزارش الرای قطر، فینالیست شدن پرسپولیس در حالی بود که با وجود ۱۰ نفر شدن در دیدار برابر النصر عربستان به پیروزی دست پیدا کرد و راهی فینال شد. این بازی که شب گذشته در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار شد، با پیروزی نماینده ایران در ضربات پنالتی به پایان رسید.

کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعاتی پیش از این بازی پرسپولیس را شوکه کرد و عیسی آل کثیر بهترین بازیکن این تیم را ۶ ماه از همراهی قرمزپوشان محروم کرد و بدین ترتیب او دیدار حساس برابر النصر را از دست داد.

با وجود اینکه پرسپولیس با این شوک بزرگ مواجه شد اما توانست نماینده عربستان را شکست داده و به ایستگاه پایانی لیگ قهرمانان آسیا برسد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا دلیل محرومیت عیسی آل کثیر را شادی گل او اعلام و این شادی گل را توهین نژاد پرستانه قلمداد کرد. با این وجود این محرومیت تاثیری بر فینالیست شدن پرسپولیس نگذاشت.

اما باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم که به این حکم بسیار اعتراض کردند، عکس‌هایی از شادی گل آل کثیر را منتشر کردند تا ثابت کنند که مدت‌هاست این بازیکن این شادی گل را انجام می‌دهد و ربطی به این رقابت‌ها و توهین به ازبک‌ها و یا تیم‌های دیگر ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.