جزئیات فوت ۳ معلم در ایذه بر اثر کرونا و مشخصات آن ها

به گزارش چاپار نیوز، حسین آقاملاپور، مدیر آموزش و پرورش ایذه روز یکشنبه در خصوص فوت ۳ معلم در ایذه بر اثر کرونا اعلام کرد: تاکنون سه معلم ایذه ای خوزستان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند که ۲ نفر آن ها معلم بازنشسته بودند.

حسین آقاملاپور درباره مشخصات معلم های فوت شده در شهرستان ایذه بر اثر کرونا اظهار کرد: سیدخدارحم موسوی و فرهاد نوروزی از معلمان بازنشسته آموزش و پرورش ایذه بودند که بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند همچنین محمد نیازپور معلم آموزش و پرورش عشایر این شهرستان بر اثر کرونا در گذشت.

مدیر آموزش و پرورش ایذه ضمن اشاره به این مورد که ابتلای این عزیزان به کرونا و در گذشت آن ها ارتباطی با مدارس نداشته است، بیان کرد: از بین آنان فقط محمد نیازپور هنوز شاغل بود که وی نیز در استان اصفهان و پیش از بازگشایی مدارس به کرونا مبتلا شده بود و هفته گذشته در بیمارستان رازی اهواز درگذشت.

وی ضمن بیان ابتلای ۲۰ معلم دیگر این شهرستان به ویروس کرونا خاطر نشان کرد: این معلمان دوران بیماری را سپری کرده و اکنون سالم و سلامت هستند.

آقاملاپور آمار دانش آموزان مبتلا به کرونا در شهرستان ایذه را سه نفر اعلام کرده و سپس افزود: این دانش آموزان اهل روستای چهار تنگ بودند و خارج از محیط مدرسه و به همراه خانواده به این ویروس مبتلا شده بودند.

این در حالی است که بنابر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شبانه روز گذشته ۶ هزار و ۱۹۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و ۲۹۶ نفر نیز جان خود را از دست دادند. همچنین تمامی شهرستان های خوزستان در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.