پاسخ کوبنده علی کریمی به شایعه پیشنهاد ۲۰ میلیاردی

علی کریمی ، هافبک تیم استقلال، نسبت به شایعه پیشنهاد ۲۰ میلیاردی برای تمدید قرارداد با این تیم واکنش نشان داد و گفت : من اصلا آقای عشق مصاحبه را نمی‌شناسم!

این روزها اخبار زیادی از تیم باشگاه استقلال به گوش هواداران این تیم می رسد. بعد از اینکه احمد سعادتمند اختلاف اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال را تکذیب کرد، نوبت به شایعات مربوط به بازیکن هافبک این تیم رسیده است.

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، علی کریمی هافبک تیم استقلال یکی از بازیکنان برتر کشورمان است که باشگاه استقلال علاقه مند به ادامه همکاری و تمدید قرارداد با اوست. طبق شایعاتی که در این روزها درباره علی کریمی منتشر گردیده است، برخی خبر از پیشنهاد ۲۰ میلیاردی این هافبک به آبی‌پوشان برای تمدید قرارداد را داده‌اند که این موضوع با واکنش شدید علی کریمی و رنجش این بازیکن محبوب رو به رو شد. این بازیکن درباره صحبت های معاون باشگاه استقلال می‌گوید: من اصلا مددی را نمی‌شناسم که بخواهم با ایشان حرفی داشته باشم و مذاکره کنم. اگر قرار به مذاکره باشد بنده فقط با مدیرعامل باشگاه صحبت می‌کنم.

علی کریمی همچنین درباره بستن قرارداد با استقلال گفت: بعد از فینال جام حذفی بنده نه با کسی مذاکره‌ای کردم و نه با کسی حرفی زدم حتی مصاحبه‌ای هم در خصوص شایعات اخیر از من ندیده‌اید. ایشان با عشق مصاحبه، هر روز یک مطلبی در خصوص من انعکاس می‌دهد. بنده فقط شب گذشته مکالمه‌ای با آقای سعادتمند داشتم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.