علت شکست استقلال مقابل فولاد خوزستان چه بود ؟

به گزارش چاپار نیوز، محمد نوری یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال معتقد است که آبی پوشان پایتخت در بازی مقابل فولاد عملکرد خوبی نداشتند و این امر باعث شد تا مقابل این تیم شکست بخورند.

محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه با شکست این تیم مقابل تیم فولاد خوزستان در هفته دوم رقابت های لیگ برتر اعلام کرد: بازی در نیمه اول اصلا خوب نبود و بازی خوبی از دو تیم شاهد نبودیم اما در نیمه دوم بازی روند بهتری پیدا کرد. استقلال تیم محکمی در این بازی نبود. استقلال با تیزهوشی قایدی پنالتی گرفت اما ضعف خط دفاعی و عدم یارگیری مدافعان باعث شد گل دریافت کنیم.

وی در ادامه گفت: گل دوم هم به خاطر ضعف مدافعان استقلال به ثمر رسید. پریرا در محوطه جریمه استقلال آزاد بود و این بازیکن موفق شد از استقلال پنالتی بگیرد. به نظر من استقلال در بازیسازی مشکل دارد و با رفتن کریمی، میانه زمین خالی شده است و چند بازیکنی که در خط هافبک بازی کردند، کاملا یک شکل بودند.

محمد نوری خاطر نشان کرد: خط حمله ما در این بازی تغذیه نشدند و فکر می کنم استقلال نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد. تیم باید خط دفاع خود را ترمیم کند. فولاد هم در یارگیری مهاجمان استقلال خوب عمل کرد و باعث شد این نتیجه شکل بگیرد. به نظر من تعویض های استقلال بسیار دیر انجام شد و کیفیت خوبی نداشت. فکر می کنم تعویض های بهتری باید دراین بازی انجام می شد و امیدوارم استقلال در بازی های بعدی بتواند عملکرد بهتری داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.