اعلام جزئیات طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا ویروس

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از سپاه نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: طرح تکمیلی مقابله با کرونا با عنوان « طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی » از بیستم آبان آغاز خواهد شد.

سردار غلامرضا سلیمانی، ریاست سازمان بسیج مستضعفین در جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (ع) که به ریاست فرمانده کل سپاه برگزار گردید، اظهار کرد: این طرح، همه مجاهدت‌هایی را که سپاه‌های استانی کشور در کمک به بیمارستان‌ها و تامین کادرهای مورد نیاز آن‌ها، توزیع اقلام بهداشتی، آموزش و کمک به خانواده‌های نیازمند انجام می‌دهند، تکمیل می‌کند.

وی افزود: همه این اقدامات، راهبرد تدافعی است و ما در قالب این طرح جدید می‌خواهیم راهبرد دیگری را در کنار این راهبرد به عنوان راهبرد اصلی به میدان بیاوریم که آن راهبرد تهاجمی یعنی قطع زنجیره تکثیر ویروس از طریق بیماریابی با تکیه بر همه ظرفیت‌های انسانی، ارتباطی، مخابراتی و فناورانه و شبکه بهداشت و درمان کشور است.
سردار سلیمانی در ادامه خاطر نشان کرد: این طرح خیلی ساده و روان و مردم پایه است و با هزینه‌های بسیار کم اجرا و هزینه‌های آن هم به صورت متمرکز تامین خواهد شد.
ریاست سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما همه همت و ظرفیت‌های خوبی را در این کار به عنوان کار اصلی به کار خواهیم بست و با توجه به تدابیر رهبر معظم انقلاب و پیگیری‌های مستمر فرمانده کل سپاه، ان‌شاءالله از بیستم آذر شاهد آغاز سراسری اجرای این طرح باشیم.
وی در انتها عنوان کرد: این طرح با عنوان طرح تکمیلی مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا و مزین به نام « طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی » اجرا خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.