واکنش آذرپی به ضرب و شتم ورزشکار ملی پوش ژیمناستیک ایران

به گزارش چاپار نیوز، محمد آذرپی سرمربی و مدیر سابق تیم های ملی ژیمناستیک طی گفت و گویی و در واکنش به ضرب و شتم ملی پوش ژیمناستیک ایران بعد از تمرین عنوان کرد: هنگامی که ناجوانمردانه به یک ورزشکار ملی حمله می‌کنند مشخص نیست آینده چه بر سر ما و دیگران خواهد آمد.

او با محکوم کردن ضرب و شتم ” ایمان خاموشی ” ملی پوش ژیمناستیک ایران، بیان کرد: ایمان یک ورزشکار ملی و با اخلاق بوده که در این سال ها زحمات زیادی کشیده و سابقه حضور در چندین رویداد بزرگ ملی، آسیایی و جهانی را دارد که نشان از تجربیات و تلاش او در این سال ها است. حتی باتوجه به بی مهری هایی که در خصوص او صورت گرفته، ایمان حتی یک مصاحبه علیه کسی انجام نداد و به تمرینات خود پرداخت و هیچ وقت وارد حاشیه نشد. اینکه عنوان می شود وی سابقه درگیری در سالن دارد کاملا مطلب خلاف واقع است.

آذرپی گفت: چه بسا اگر این مطالب در خصوص این ورزشکار درست و صحیح بود می بایست با وی برخورد می شد. به نظر من باید افرادی که مطالب غیر واقع را مطرح میکنند صحبت های خود را مستند کرده و با آبروی یک ورزشکار بازی نکنند.

سرمربی و مدیر سابق تیم های ملی ژیمناستیک افزود: خاموشی از مدت ها پیش در خصوص حضور برخی ورزشکار نماها در این سالن ابراز گلایه و نگرانی کرد که این مسئله با مدیریت سالن مطرح شد اما فایده ای نداشت. متاسفانه همان ورزشکار نماها این بلا را سر خاموشی آوردند و به وی ضربه زدند. این اتفاق در حالی افتاد که او به هیچ وجه اطلاعی از آن نداشت و در حال رفتن به منزل بود که توسط یکی از افرادی که به سالن می آمد مورد حمله واقع شد.

آذرپی که خود مربی ایمان خاموشی در ژیمناستیک بوده است، در پایان گفت: انتظار من این بوده که مسئولین فدراسیون در خصوص حراست از قهرمانان و ملی پوشان و خانواده ژیمناستیک فکری کنند تا شاهد اینگونه اتفاقات ناگوار و نابهنجار نباشیم. امیدوارم که این اتفاق که باعث جریحه دار شدن احساسات جامعه ژیمناستیک شد، دیگر تکرار نشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.