یک سایت عربستانی ادعا کرد: صعود النصر به جای پرسپولیس به فینال

0 17

یک سایت عربستانی مدعی صعود النصر به جای پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا و جام جهانی باشگاهی شد.

به گزارش سعودی اسپورت، پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست در ضربات پنالتی برابر النصر به پیروزی دست پیدا کند و راهی فینال شود.

باشگاه النصر عربستان بعد از این بازی، شکایتی را علیه پرسپولیس به AFC فرستاد و ادعا کرد که نماینده ایران در حالی از بازیکنان جدید خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کرده که پنجره نقل و انتقالاتی فیفا بسته بوده است.

محمد الدویش، خبرنگار عربستانی در گفتگویی که با سعودی اسپورت داشت، ادعا کرد که AFC به سود النصر رای خواهد داد و نتیجه آن صعود النصر به جای پرسپولیس به فینال رقابت‌ها خواهد بود.

وی همچنین در صفحه توییتر خود نوشت: «از ۱۲ سپتامبر باشگاه پرسپولیس نباید بازیکنان جدید را جذب می‌کرد. این تصمیم فیفا پس از آن اتفاق افتاد که باشگاه پرسپولیس نتوانست بدهی‌های خود را به طلبکاران پرداخت کند و به همین دلیل با پنجره بسته مواجه شد. حتی فدراسیون فوتبال ایران هم تصمیم فیفا را عملی کرد و اجازه نداد هیچ خرید جدیدی از پرسپولیس ثبت شود.»

قرار است کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ظرف ۴۸ ساعت آینده به شکایت النصر پاسخ دهد و تصمیم نهایی را بگیرد.

ادعای این خبرنگار و سایت عربستانی در حالی است که بسیاری از حقوقدان‌ها در ایران و همچنین وکیل برانکو تاکید کرده‌اند که پرسپولیس تخلفی مرتکب نشده و قبل از ۱۲ سپتامبر قرارداد بازیکنان جدید را به ثبت رسانده و از این رو شکایت النصر رد خواهد شد.

واکنش پرسپولیس به شکایت النصر را در اینجا بخوانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.