صدرنشینی پرسپولیس با کسب سه امتیاز / پرچمدار ایران در آسیا

0 12

به گزارش چاپار نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس توانست به برتری یک بر صفر مقابل تیم التعاون عربستان دست پیدا کند. این دیدار که جمعه ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی برگزار شد، سه امتیاز مهم برای تیم پرسپولیس در پی داشت و اینگونه صدرنشین گروه خود در آسیا شد.

شرح بازی پرسپولیس – التعاون در لیگ قهرمانان آسیا

در ١۵ دقیقه ابتدایی بازی شاهد هیچ گونه حرکت تهاجمی نبودیم اما هر چقدر که از زمان بازی می گذشت، تیم پرسپولیس بیشتر بر بازی مسلط می شد. در این بازی بشار رسن و سیامک نعمتی هم چندین موقعیت گل داشتند که متاسفانه نتیجه ای در پی نداشت.

در ادامه این دیدار، زرد پوشان التعاون سعی می کردند دروازه پرسپولیس را با خطر روبرو کنند اما به دلیل عملکرد خوبی که مدافعان قرمز پوش نشان دادند، ناکام ماندند.

در دقیقه ۴۴ این بازی، آل کثیر یک شوت تماشایی به سمت دروازه التعاون داشت اما به تیرک دروازه برخورد کرد و به اوت رفت. و به این ترتیب نیمه اول بازی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

در آغاز نیمه دوم آل کثیر به خطایی که مدافع تیم التعاون انجام داد، نقش بر زمین شد و به دلیل این که این خطا در محوطه جریمه بود، داور نقطه پنالتی را نشان داد. بشار رسن برای زدن ضربه پنالتی پشت توپ قرار گرفت و در دقیقه ۴٧ برای پرسپولیس گلزنی کرد.

در دقیقه ۵٨ بازی هم امیری با دروازه بان تک به تک شد ولی به دلیل عملکرد خوبی که دروازه بان حریف نشان داد، نتوانست دروازه التعاون را باز کند.

در دقیقه ٧١ هم بشار رسن در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد اما شوت او به دلیل دخالت دروازه بان التعاون به تیرک برخورد کرد و بازی با تک گل بشار رسن به پایان رسید.

با سه امتیازی که پرسپولیس به دست آورد، ٧ امتیازی شد و به صدر جدول گروه C رفت. در رده های بعدی هم التعاون و الدحیل با ۶ امتیاز قرار دارند.

ترکیب تیم پرسپولیس

در بازی دیشب لیگ قهرمانان آسیا حامد لک، شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، بشار رسن، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، وحید امیری، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر برای تیم پرسپولیس بازی کردند.

ترکیب تیم التعاون

در بازی دیشب کاسیو دوس انیوس، یاسین عمر برناوی، ایاگو سانتوس، رایان صدیق الموسی، میشل دوک، حسن کادیش محبوب، فهد الرشیدی، سدریک آمیسی، عبدالله الجوی،  احمد حسن عسیری و عبدالمجید الصوله برای تیم التعاون بازی کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.