در دیدار نفت آبادان و سپاهان از شکست مقابل سپاهان درس گرفتیم

علی فیروزی در گفت وگویی، ابتدا درگذشت پیشکسوت فوتبال خوزستان، مرحوم فرتوت اهوازی را به جامعه ورزش خوزستان، هم تیمی ها و خانواده اش تسلیت گفت‌ و اظهار داشت: در رابطه با دیدار نفت آبادان و سپاهان باید بگویم، واقعا تیم در شرایط خوب و حتی نرمالی به دیدار تیم محترم و مدعی قهرمانی ایران یعنی سپاهان نرفت. همانطور که کارشناسان و هواداران خوب ما می دانند، دست کادر فنی خوب ما برای مصاف با سپاهان واقعا بسته بود و مصدومیت و محرومیت تعدادی از بازیکنان اصلی ما برنامه ها و تاکتیک های کادر فنی را برای رویارویی با سپاهان رقم زد.

وی افزود: عدم حضور شاخه به دلیل مصدومیت و طالب ریکانی به دلیل محرومیت و غیبت دو بازیکن باتجربه و سرنوشت ساز ما مقابل حریف اصفهانی، دو خط اصلی تیم نفت را تضعیف و بی تجربه کرد. از طرف دیگر علی رغم تلاش زیاد کادر فنی برای آماده سازی خوب تیم و سازماندهی و ایجاد انگیزه در تیم، متأسفانه علی رغم تجزیه و تحلیل و توصیه های فنی آنها، شاهد اشتباهات جبران ناپذیری از سوی برخی بازیکنان بودیم که باعث از بین رفتن شیرازه تیم شد. در حالی که همه نظاره گر بودند، تیم در نیمه دوم کاملاً تغییر کرد و ما تا به تعادل کشیدن بازی فاصله زیادی نداشتیم که باز هم یک اشتباه فردی باعث شد تا سپاهان گل سوم را به ثمر برساند. به نظر من نتیجه ۴ بر ۱ به سود سپاهان، به هیچ وجه نمی تواند فاصله واقعی دو تیم را در آن مسابقه نشان دهد.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: به هر حال تیم ما ضمن درس گرفتن از آن مسابقه دیدار نفت آبادان و سپاهان شکست را فراموش کرد و کادر فنی ما نیز تمرین خوبی را برای بازی خانگی مقابل تیم خوب مس رفسنجان طراحی و در نظر گرفت، مسابقه ای که در صورت پیروزی در آن، می توانیم در هفته های اخیر به نتیجه خوب تیم برسیم.

وی در پایان گفت: کلیه کادر فنی و بازیکنان و به طور کلی تیم صنعت نفت آبادان مصمم هستند که در هفته های پایانی لیگ برتر ضمن تلاش برای ارائه نمایش و کیفیت مطلوب به حداکثر امتیازات سه دیدار باقی مانده لیگ که دو بازی آن در آبادان برگزار می‌شود، دست پیدا کنند تا خداحافظی خوبی با هواداران فهیم آبادان داشته باشند و موقعیت تیم را در جدول رده بندی بهبود ببخشند و پایان خوشی در لیگ بیستم داشته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.