اخذ مجوز تردد بین شهری برای چه شهرهایی ضروری اعلام شده است ؟

به گزارش چاپارنیوز، غفور قاسم پور، فرمانده قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج روز شنبه ۲۰ دی در رابطه با نیاز به اخذ مجوز تردد بین شهری گفت: از امروز کرج در وضعیت زرد قرار دارد و فقط تردد از مبدأ زرد به مقصد نارنجی و قرمز به مجوز احتیاج دارد.

این مقام مسئول با اشاره به کاهش شیوع کرونا در کشور و تغییر شیوع کرونا در بیشتر استان های کشور ادامه داد: افراد و موسساتی که نیاز به سفر از کرج به شهرهای نارنجی و قرمز دارند باید مجوزهای لازم را دریافت کنند.

فرماندار کرج در رابطه با شهرهایی که به کسب مجوز تردد بین شهری نیاز دارند، گفت: با توجه به حجم مراجعات برای سفرهای غیرضروری به استانهای شمالی کشور ، بدینوسیله اعلام می کنیم که شهرهای استان های گیلان و مازندران هنوز در وضعیت قرمز قرار دارند و هیچگونه مجوزی برای سفرهای تفریحی به شمال کشور را صادر نخواهیم کرد.

معاون استاندار البرز همچنین از ایجاد زیرساخت های صدور مجوز تردد الکترونیکی در فرمانداری کرج خبر داد و گفت: تلاش می کنیم دومین کلانشهر بزرگ کشور باشیم تا پاسخگویی به مردم را تسهیل کرده و تعداد درخواست ها را در صدور مجوزهای “ترددهای ضروری” کاهش دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.